Kinkiety - STRAIGHT WALL XS
The Symbol : 7601
The Availability Of : Duża dostępność 427 opak
Price: 201.55
Price: 201.55
The Symbol : 7601
The Availability Of : Duża dostępność 427 opak
Price: 201.55
Price: 201.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 26 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Odstawalność od ściany | 5 cm |
| Typ źródła światła | E14 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 8 cm |
| Szerokość opakowania | 8 cm |
| Długość opakowania | 28 cm |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Objętość opakowania | 1.79 dm³ |
| PCN | 9405119000 |