Kinkiety regulowane - EYE FLEX S
The Symbol : 9067
The Availability Of : Duża dostępność 255 opak
Price: 245.05
Price: 245.05
The Symbol : 9067
The Availability Of : Duża dostępność 255 opak
Price: 245.05
Price: 245.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 10 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy I | Peszel |
| Materiał dodatkowy II | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Odstawalność od ściany | 17-32.5 cm |
| Objętość opakowania | 4.61 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 11.5 cm |
| Szerokość opakowania | 12 cm |
| Długość opakowania | 33 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 9.6 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| PCN | 9405199000 |