Kinkiety regulowane z włącznikiem - OSLO LED 90
The Symbol : 7518
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 549.55
Price: 549.55
The Symbol : 7518
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 549.55
Price: 549.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 98 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Typ źródła światła | LED TUBE T8 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Materiał wiodący | Drewno |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Dębowy |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Odstawalność od ściany | 6.5-10 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 13 cm |
| Szerokość opakowania | 8.5 cm |
| Długość opakowania | 99 cm |
| Objętość opakowania | 10.93 dm³ |
| Max moc | 16W |
| PCN | 9405199000 |