Kinkiety regulowane z włącznikiem - WING LED
Symbol: 7543
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 288.55
Cena: 288.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7543
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 288.55
Cena: 288.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 68 cm |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Typ źródła światła | LED TUBE T8 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Szerokość opakowania | 13 cm |
| Długość opakowania | 69 cm |
| Objętość opakowania | 7.62 dm³ |
| Max moc | 11W |
| Odstawalność od ściany | 5.8 cm |
| PCN | 9405199000 |