Klosze i oprawy - CAMELEON CONE M
Symbol: 8495
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 578.55
Cena: 578.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8495
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 578.55
Cena: 578.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 44.5 cm |
| Wysokość | 35.5 cm |
| Materiał wiodący | Aksamit |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Objętość opakowania | 87,55 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 38 cm |
| Szerokość opakowania | 48 cm |
| Długość opakowania | 48 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE E27/max 40W |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Symbol tkaniny z wzornika | T031 |
| PCN | 9405920000 |