Klosze i oprawy - CAMELEON GEOMETRIC B
The Symbol : 8425
The Availability Of : Mało 8 opak
Price: 216.05
Price: 216.05
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8425
The Availability Of : Mało 8 opak
Price: 216.05
Price: 216.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Materiał wiodący | Beton architektoniczny |
| Kolor wiodący | Szary |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Objętość opakowania | 4.14 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 18.5 cm |
| Szerokość opakowania | 14 cm |
| Długość opakowania | 16 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE GU10/max 10W only LED |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405990000 |