Klosze i oprawy - CAMELEON LASER 490
The Symbol : 8572
The Availability Of : Duża dostępność 83 opak
Price: 100.05
Price: 100.05
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8572
The Availability Of : Duża dostępność 83 opak
Price: 100.05
Price: 100.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 2.5 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Objętość opakowania | 0.79 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 3.8 cm |
| Szerokość opakowania | 3.8 cm |
| Długość opakowania | 55 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE G9/max 10W only LED |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405990000 |
| Uwagi | Ze względu na smukłą budowę oraz niewielką średnicę korpusu lampy, zalecamy korzystanie z naszych źródeł światła G9 z soczewkowym źródłem światła. Dostępne są w dwóch temperaturach barwowych: ciepłej (3000K) tj. 9173 oraz chłodnej (4000K) tj. 8447. |