Klosze i oprawy - CAMELEON STRAW S
The Symbol : 8401
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 108.75
Price: 108.75
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8401
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 108.75
Price: 108.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Materiał dodatkowy I | Lity mosiądz |
| Kolor wiodący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający I | Mosiądz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Objętość opakowania | 0,61 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 4,5 cm |
| Szerokość opakowania | 5 cm |
| Długość opakowania | 27 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE G9/max 10W only LED |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405911000 |