Lampy led - LVM SPOT LED 15W 4000K
Symbol: 10655
Dostępność: Duża dostępność 354 szt.
Cena: 282.75
Cena: 282.75
Symbol: 10655
Dostępność: Duża dostępność 354 szt.
Cena: 282.75
Cena: 282.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Długość | 14 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 15W |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 48 V |
| Klasa ochronności | III |
| Żywotność | 30000h |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 1100 lm |
| Kąt | 30 ° |
| CRI | >90 |
| PCN | 9405119000 |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 7 cm |
| Szerokość opakowania | 14.6 cm |
| Długość opakowania | 24.3 cm |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Objętość opakowania | 2.48 dm³ |