Lampy led - LVM SPOT LED 15W
Symbol: 10147
Dostępność: Duża dostępność 942 szt.
Cena: 282.75
Cena: 282.75
Symbol: 10147
Dostępność: Duża dostępność 942 szt.
Cena: 282.75
Cena: 282.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Długość | 14 cm |
| Max moc | 15W |
| Napięcie | DC 48 V |
| Klasa ochronności | III |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 1020 lm |
| Kąt | 30 ° |
| CRI | >90 |
| Wysokość opakowania | 14 cm |
| Szerokość opakowania | 6.5 cm |
| Długość opakowania | 24 cm |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 30000h |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Typ źródła światła | LED |
| PCN | 9405119000 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Objętość opakowania | 2.18 dm³ |