Lampy podłogowe do kompletacji Petit - PETIT A
The Symbol : 8334
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 268.25
Price: 268.25
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8334
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 268.25
Price: 268.25
| Specyfikacja | |
| Objętość opakowania | 21.18 dm³ |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 25.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 25.5 cm |
| Zastosuj z | Podstawą PETIT w wersji czarnej 8346 |
| Materiał wiodący | Aksamit |
| Kolor wiodący | Zielono-złoty |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość opakowań | 1 |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Symbol tkaniny z wzornika | T029 |
| Wysokość opakowania | 28 cm |
| Szerokość opakowania | 27.5 cm |
| Długość opakowania | 27.5 cm |
| PCN | 9405990090 |