Lampy podłogowe do kompletacji Petit - PETIT B
The Symbol : 8336
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 210.25
Price: 210.25
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8336
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 210.25
Price: 210.25
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Kolor wiodący | Szary |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 32 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 18.5 cm |
| Zastosuj z | Podstawą PETIT w wersji białej 8345 lub podstawą PETIT w wersji czarnej 8346 |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Skandynawski |
| Ilość opakowań | 1 |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Objętość opakowania | 14.29 dm³ |
| Symbol tkaniny z wzornika | T022 |
| Wysokość opakowania | 34 cm |
| Szerokość opakowania | 20,5 cm |
| Długość opakowania | 20,5 cm |
| PCN | 9405990090 |