Lampy przysufitowe - CAYO
Symbol: 9505
Dostępność: Duża dostępność 384 szt.
Cena: 253.75
Cena: 253.75
Symbol: 9505
Dostępność: Duża dostępność 384 szt.
Cena: 253.75
Cena: 253.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 10 cm |
| Wysokość | 12.8 cm |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Materiał dodatkowy I | Stal chromowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Kolor uzupełniający I | Chrom |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Długość opakowania | 15 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Styl | Nowoczesny |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Typ źródła światła | G9 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość opakowania | 17.5 cm |
| Szerokość opakowania | 15 cm |
| PCN | 9405199000 |
| Objętość opakowania | 3.94 dm³ |