Lampy przysufitowe - HEFT
The Symbol : 10356
The Availability Of : Średnia dostępność 23 opak
Price: 578.55
Price: 578.55
The Symbol : 10356
The Availability Of : Średnia dostępność 23 opak
Price: 578.55
Price: 578.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 110 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ źródła światła | GX53 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Sklejka |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Ciemne drewno |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 24 cm |
| Szerokość opakowania | 38.7 cm |
| Długość opakowania | 100 cm |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Podział sekcji | 1/1 |
| Wysokość podsufitki | 15 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Objętość opakowania | 92.88 dm³ |
| PCN | 9405199000 |