Lampy przysufitowe - TRAIN
Symbol: 4064
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 375.55
Cena: 375.55
Symbol: 4064
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 375.55
Cena: 375.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 38 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Max moc | 3x40W |
| IP | IP20 |
| Wysokość opakowania | 17 cm |
| Szerokość opakowania | 37 cm |
| Długość opakowania | 37 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Typ źródła światła | E14 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Sklejka |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PC/ABS |
| Materiał dodatkowy II | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Multikolor |
| Ilość punktów świetlnych | 3 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Pokój dziecięcy |
| PCN | 9405199000 |