Lampy stojące - CUMULUS CUBE M
The Symbol : 8966
The Availability Of : Duża dostępność 80 opak
Price: 854.05
Price: 854.05
The Symbol : 8966
The Availability Of : Duża dostępność 80 opak
Price: 854.05
Price: 854.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 38.5 cm |
| Wysokość | 38.5 cm |
| Długość | 38.5 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PE |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP44 |
| Objętość opakowania | 84.04 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 41.5 cm |
| Szerokość opakowania | 45 cm |
| Długość opakowania | 45 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Wolnostojący/Szpilka do gruntu /Blacha do twardego podłoża |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Uwagi | ta: -23°C - +40°C |
| PCN | 9405299000 |