Lampy stołowe - AVEIRO L
Symbol: 5126
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 752.55
Cena: 752.55
Symbol: 5126
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 752.55
Cena: 752.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 20 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 42.85 dm³ |
| Wysokość opakowania | 81 cm |
| Szerokość opakowania | 23 cm |
| Długość opakowania | 23 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tkanina |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Symbol tkaniny z wzornika uzupełniający I | T012 |
| PCN | 9405299000 |