Lampy stołowe - WHEEL
Symbol: 9032
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 578.55
Cena: 578.55
Symbol: 9032
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 578.55
Cena: 578.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 7 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Długość | 34 cm |
| Typ źródła światła | G9 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Sklejka |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Złoty |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 16.63 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 42 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 36 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405299000 |