Lampy wiszące - AMELIA BL CG
Symbol: 10496
Dostępność: Duża dostępność 417 szt.
Cena: 288.55
Cena: 288.55
Symbol: 10496
Dostępność: Duża dostępność 417 szt.
Cena: 288.55
Cena: 288.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 17.5 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PC |
| Typ źródła światła | E27 |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Klasyczny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 30 cm |
| Szerokość opakowania | 19 cm |
| Długość opakowania | 20 cm |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Objętość opakowania | 11.40 dm³ |
| Kolor uzupełniający I | Transparentny |
| PCN | 9405199090 |