Lampy wiszące - POINT DUO
Symbol: 11510
Dostępność: Duża dostępność 63 szt.
Cena: 346.55
Cena: 346.55
Symbol: 11510
Dostępność: Duża dostępność 63 szt.
Cena: 346.55
Cena: 346.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 13 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor wiodący | Biały |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 20.5 cm |
| Szerokość opakowania | 13.5 cm |
| Długość opakowania | 13.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Objętość opakowania | 3.74 dm³ |
| Wysokość podsufitki | 7.5 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 13 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 13 cm |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |