Lampy wiszące - STICKS
The Symbol : 6270
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 781.55
Price: 781.55
The Symbol : 6270
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 781.55
Price: 781.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 74 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Wysokość opakowania | 99 cm |
| Szerokość opakowania | 13 cm |
| Długość opakowania | 13 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Mosiądz |
| Ilość punktów świetlnych | 5 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| PCN | 9405199000 |