Natynkowe - ASSOS
Symbol: 9124
Dostępność: Duża dostępność 429 szt.
Cena: 201.55
Cena: 201.55
Symbol: 9124
Dostępność: Duża dostępność 429 szt.
Cena: 201.55
Cena: 201.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 6.8 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Szkło |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP54 |
| Objętość opakowania | 0.03 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 3.4 cm |
| Szerokość opakowania | 2.3 cm |
| Długość opakowania | 4.2 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Odstawalność od ściany | 9.2 cm |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| PCN | 9405199000 |
| Kolor uzupełniający I | Transparentny |