Natynkowe - CARSON
Symbol: 5573
Dostępność: Duża dostępność 79 szt.
Cena: 172.55
Cena: 172.55
Symbol: 5573
Dostępność: Duża dostępność 79 szt.
Cena: 172.55
Cena: 172.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 12 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Długość | 12 cm |
| Max moc | 1x50W |
| IP | IP20 |
| Wysokość opakowania | 9 cm |
| Szerokość opakowania | 13.5 cm |
| Długość opakowania | 13.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Chrom |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Industrialny |
| PCN | 9405199000 |
| Objętość opakowania | 1.64 dm³ |