Natynkowe - CL IOS LED 30W, ANGLE 36
The Symbol : 8730
The Availability Of : Mało 2 opak
Price: 578.55
Price: 578.55
The Symbol : 8730
The Availability Of : Mało 2 opak
Price: 578.55
Price: 578.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 13.5 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium/Znal |
| Kolor wiodący | Biały |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 30W |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 50000h |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 2700 lm |
| Kąt | 36 ° |
| CRI | ≥ 90 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość opakowania | 14.5 cm |
| Szerokość opakowania | 14.5 cm |
| Długość opakowania | 14.5 cm |
| Objętość opakowania | 3.05 dm³ |
| PCN | 9405119000 |