Natynkowe - CTLS DEAD END CAP
The Symbol : 8710
The Availability Of : Duża dostępność 1041 opak
Price: 13.78
Price: 13.78
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 8710
The Availability Of : Duża dostępność 1041 opak
Price: 13.78
Price: 13.78
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.2 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu CTLS - Commercial Track Light System |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość opakowania | 3.5 cm |
| Szerokość opakowania | 6 cm |
| Długość opakowania | 7 cm |
| Objętość opakowania | 0.14 dm³ |
| PCN | 3926909700 |