Natynkowe - CTLS SUSPENSION KIT 3 CIRCUIT
Symbol: 8696
Dostępność: Duża dostępność 342 szt.
Cena: 62.35
Cena: 62.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8696
Dostępność: Duża dostępność 342 szt.
Cena: 62.35
Cena: 62.35
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Długość | max 190 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu CTLS - Commercial Track Light System |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość opakowania | 6 cm |
| Szerokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 13 cm |
| Objętość opakowania | 0.85 dm³ |
| PCN | 9405920090 |