Natynkowe - EYE L
Symbol: 5471
Dostępność: Duża dostępność 89 szt.
Cena: 195.75
Cena: 195.75
Symbol: 5471
Dostępność: Duża dostępność 89 szt.
Cena: 195.75
Cena: 195.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Wysokość opakowania | 6.5 cm |
| Szerokość opakowania | 6.5 cm |
| Długość opakowania | 46.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405199000 |
| Objętość opakowania | 1.96 dm³ |