Natynkowe - LVM HORIZONTAL CORNER
Symbol: 10164
Dostępność: Duża dostępność 260 szt.
Cena: 85.55
Cena: 85.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10164
Dostępność: Duża dostępność 260 szt.
Cena: 85.55
Cena: 85.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 8.5 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Długość | 8.5 cm |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Wysokość opakowania | 9 cm |
| Szerokość opakowania | 6 cm |
| Długość opakowania | 9 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Objętość opakowania | 0.48 dm³ |
| PCN | 8536900100 |