Natynkowe - MAUN
The Symbol : 10481
The Availability Of : Duża dostępność 721 opak
Price: 201.55
Price: 201.55
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 10481
The Availability Of : Duża dostępność 721 opak
Price: 201.55
Price: 201.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 10 cm |
| Wysokość | 7.2 cm |
| Źródła światła | Wymienne |
| Typ źródła światła | GX53 |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Biały |
| Max moc | 12W only LED |
| IP | IP54 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 8 cm |
| Szerokość opakowania | 10.5 cm |
| Długość opakowania | 11.3 cm |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Objętość opakowania | 0.95 dm³ |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Styl | Nowoczesny |