Natynkowe - POLY M
Symbol: 8878
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 120.35
Cena: 120.35
Symbol: 8878
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 120.35
Cena: 120.35
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x35W |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 1.48 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 7 cm |
| Szerokość opakowania | 32,5 cm |
| Długość opakowania | 6.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405199000 |