Natynkowe - PROFILE DEAD END CAP
Symbol: 9457
Dostępność: Duża dostępność 3031 szt.
Cena: 15.95
Cena: 15.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9457
Dostępność: Duża dostępność 3031 szt.
Cena: 15.95
Cena: 15.95
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5 cm |
| Długość | 3 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 1.9 cm |
| Szerokość opakowania | 3.4 cm |
| Długość opakowania | 3.1 cm |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| PCN | 3926909790 |
| Objętość opakowania | 0.02 dm³ |