Natynkowe - PROFILE POWER SUPPLY KIT
Symbol: 9237
Dostępność: Duża dostępność 85 szt.
Cena: 159.50
Cena: 159.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9237
Dostępność: Duża dostępność 85 szt.
Cena: 159.50
Cena: 159.50
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 8 cm |
| Wysokość | max 150 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość opakowania | 3.5 cm |
| Szerokość opakowania | 25 cm |
| Długość opakowania | 35 cm |
| Objętość opakowania | 3.06 dm³ |
| Max moc | 6,5A |
| PCN | 9405990000 |