Natynkowe - PROFILE STRAIGHT CONNECTOR
Symbol: 9454
Dostępność: Duża dostępność 1651 szt.
Cena: 23.06
Cena: 23.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9454
Dostępność: Duża dostępność 1651 szt.
Cena: 23.06
Cena: 23.06
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 3.5 cm |
| Długość | 7.8 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Biały |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 1.9 cm |
| Szerokość opakowania | 3.4 cm |
| Długość opakowania | 7.8 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Klasa ochronności | I |
| Materiał dodatkowy II | Miedź |
| PCN | 8536900100 |
| Objętość opakowania | 0.05 dm³ |