Natynkowe - TAY
Symbol: 5292
Dostępność: Duża dostępność 496 szt.
Cena: 433.55
Cena: 433.55
Symbol: 5292
Dostępność: Duża dostępność 496 szt.
Cena: 433.55
Cena: 433.55
| Specyfikacja | |
| Wysokość | 36 cm |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP23 |
| Długość opakowania | 25 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Szkło |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Klasa ochronności | I |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Klasyczny |
| Odstawalność od ściany | 25 cm |
| Metoda montażu | Mostek |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość opakowania | 20 cm |
| Szerokość opakowania | 36.5 cm |
| PCN | 9405199000 |
| Objętość opakowania | 18.25 dm³ |