Podtynkowe - CL DIA LED 18W
Symbol: 8722
Dostępność: Duża dostępność 71 szt.
Cena: 433.55
Cena: 433.55
Symbol: 8722
Dostępność: Duża dostępność 71 szt.
Cena: 433.55
Cena: 433.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 14.1 cm |
| Wysokość | 9.8 cm |
| Długość | 14.1 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium/Znal |
| Kolor wiodący | Biały |
| Kolor uzupełniający I | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Max moc | 18W |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 50000h |
| Kształt otworu | Kwadratowy |
| Wymiary otworu | 13.1x13.1 cm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 1500 lm |
| Kąt | 40 ° |
| CRI | ≥ 90 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wysokość opakowania | 12 cm |
| Szerokość opakowania | 18.5 cm |
| Długość opakowania | 18.5 cm |
| Objętość opakowania | 4.10 dm³ |
| PCN | 9405119000 |