Podtynkowe - LVM RECESSED TRACK 1M
Symbol: 10156
Dostępność: Duża dostępność 948 szt.
Cena: 259.55
Cena: 259.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10156
Dostępność: Duża dostępność 948 szt.
Cena: 259.55
Cena: 259.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 7.5 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Długość | 100 cm |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Wysokość opakowania | 6 cm |
| Szerokość opakowania | 3 cm |
| Długość opakowania | 101 cm |
| Objętość opakowania | 2.10 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| PCN | 8536900100 |