Podtynkowe - PROFILE RECESSED T CONNECTOR
Symbol: 8835
Dostępność: Duża dostępność 104 szt.
Cena: 43.36
Cena: 43.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8835
Dostępność: Duża dostępność 104 szt.
Cena: 43.36
Cena: 43.36
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 6/9.5 cm |
| Długość | 13 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy I | Stal |
| Kolor wiodący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 0.06 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 10 cm |
| Szerokość opakowania | 3 cm |
| Długość opakowania | 13.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Klasa ochronności | I |
| Materiał dodatkowy II | Miedź |
| PCN | 8536900100 |