Puszki - CAMELEON CANOPY A
Symbol: 8563
Dostępność: Duża dostępność 120 szt.
Cena: 317.55
Cena: 317.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8563
Dostępność: Duża dostępność 120 szt.
Cena: 317.55
Cena: 317.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 30 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 3.58 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 3.5 cm |
| Szerokość opakowania | 31 cm |
| Długość opakowania | 33 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Zastosuj z | max 12 lamps × max 40W/ II |
| Pomieszczenie IV | Kuchnia |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| PCN | 8536900100 |