Puszki - CAMELEON CANOPY C 780
Symbol: 8557
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 578.55
Cena: 578.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8557
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 578.55
Cena: 578.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 25 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Długość | 78 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 10.60 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 5 cm |
| Szerokość opakowania | 26 cm |
| Długość opakowania | 81.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Zastosuj z | max 12 lamps × max 40W/ II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| PCN | 8536900100 |