Zawieszenia - CAMELEON CABLE E27 1,5 M
Symbol: 8654
Dostępność: Duża dostępność 111 szt.
Cena: 79.75
Cena: 79.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8654
Dostępność: Duża dostępność 111 szt.
Cena: 79.75
Cena: 79.75
| Specyfikacja | |
| Wysokość | 150 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Objętość opakowania | 1.46 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 8 cm |
| Szerokość opakowania | 13.5 cm |
| Długość opakowania | 13.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~250 V |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| PCN | 8544429000 |