Kinkiety - BERGEN
The Symbol : 9706
The Availability Of : Duża dostępność 321 opak
Price: 245.05
Price: 245.05
The Symbol : 9706
The Availability Of : Duża dostępność 321 opak
Price: 245.05
Price: 245.05
| Specyfikacja | |
| Wysokość | 23 cm |
| Długość | 11 cm |
| Typ źródła światła | GU10 R50 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Odstawalność od ściany | 7 cm |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 12 cm |
| Szerokość opakowania | 8 cm |
| Długość opakowania | 24.5 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| PCN | 9405199000 |
| Objętość opakowania | 2.35 dm³ |