Kinkiety - ICE BALL
Symbol: 8126
Dostępność: Duża dostępność 389 szt.
Cena: 549.55
Cena: 549.55
Symbol: 8126
Dostępność: Duża dostępność 389 szt.
Cena: 549.55
Cena: 549.55
| Specyfikacja | |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerkość | 12 cm |
| Typ źródła światła | G9 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Stal mosiądzowana |
| Materiał dodatkowy I | Szkło |
| Kolor wiodący | Antyczny mosiądz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Styl | Nowoczesny |
| Odstawalność od ściany | 14 cm |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Objętość opakowania | 3.92 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 14 cm |
| Szerokość opakowania | 14 cm |
| Długość opakowania | 20 cm |
| PCN | 9405199000 |
| Kolor uzupełniający I | Biały |