Kinkiety - ORBIT
The Symbol : 7805
The Availability Of : Duża dostępność 156 opak
Price: 245.05
Price: 245.05
The Symbol : 7805
The Availability Of : Duża dostępność 156 opak
Price: 245.05
Price: 245.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 8 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Typ źródła światła | GX53 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Odstawalność od ściany | 8 cm |
| Wysokość podsufitki | 4.5 cm |
| Długość podsufitki | 8 cm |
| Objętość opakowania | 6.73 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość opakowania | 11.5 cm |
| Szerokość opakowania | 10.6 cm |
| Długość opakowania | 55.5 cm |
| PCN | 9405199000 |