Kinkiety regulowane z włącznikiem - FLEX
The Symbol : 9774
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 172.55
Price: 172.55
The Symbol : 9774
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 172.55
Price: 172.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 4,5-22 cm |
| Wysokość | 11,5-24 cm |
| Typ źródła światła | E27 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Peszel |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 13,5 cm |
| Szerokość opakowania | 7,5 cm |
| Długość opakowania | 31 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Odstawalność od ściany | 14-31 cm |
| PCN | 9405199000 |