Kinkiety regulowane z włącznikiem - OSLO 30
The Symbol : 9700
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 326.25
Price: 326.25
The Symbol : 9700
The Availability Of : Brak towaru 0 opak
Price: 326.25
Price: 326.25
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 30 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Typ źródła światła | E14 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Drewno |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Dębowy |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 15W only LED |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 13.5 cm |
| Szerokość opakowania | 8.5 cm |
| Długość opakowania | 31 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Odstawalność od ściany | 6.5-10 cm |
| PCN | 9405199000 |
| Objętość opakowania | 3.56 dm³ |