Lampy led - LVM SPOT LED 9W
The Symbol : 10142
The Availability Of : Duża dostępność 437 opak
Price: 253.75
Price: 253.75
The Symbol : 10142
The Availability Of : Duża dostępność 437 opak
Price: 253.75
Price: 253.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 4 cm |
| Wysokość | 18.5 cm |
| Długość | 12.5 cm |
| Max moc | 9W |
| Napięcie | DC 48 V |
| Klasa ochronności | III |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 780 lm |
| Kąt | 30 ° |
| CRI | >90 |
| Wysokość opakowania | 12 cm |
| Szerokość opakowania | 5 cm |
| Długość opakowania | 21 cm |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Industrialny |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Żywotność | 30000h |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Typ źródła światła | LED |
| PCN | 9405119000 |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Objętość opakowania | 1.26 dm³ |