Lampy liniowe - STRAIGHT CEILING LED L
Symbol: 7600
Dostępność: Duża dostępność 423 szt.
Cena: 520.55
Cena: 520.55
Symbol: 7600
Dostępność: Duża dostępność 423 szt.
Cena: 520.55
Cena: 520.55
| Specyfikacja | |
| Długość | 123.5 cm |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Kolor uzupełniający I | Biały |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Max moc | 22W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Typ źródła światła | LED TUBE T8 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 9 cm |
| Szerokość opakowania | 8 cm |
| Długość opakowania | 128.5 cm |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Objętość opakowania | 9.25 dm³ |
| PCN | 9405199000 |
| Temperatura barwowa | 3000K |