Lampy przysufitowe - BOX ES111
The Symbol : 9495
The Availability Of : Mało 2 opak
Price: 485.75
Price: 485.75
The Symbol : 9495
The Availability Of : Mało 2 opak
Price: 485.75
Price: 485.75
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 19 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Długość | 13.5 cm |
| Typ źródła światła | GU10 ES111 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Sklejka |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 15W only LED |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 21 cm |
| Szerokość opakowania | 21 cm |
| Długość opakowania | 21 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Nowoczesny |
| Objętość opakowania | 9.26 dm³ |
| PCN | 9405199000 |