Lampy stojące - OIR
The Symbol : 9158
The Availability Of : Duża dostępność 468 opak
Price: 477.05
Price: 477.05
The Symbol : 9158
The Availability Of : Duża dostępność 468 opak
Price: 477.05
Price: 477.05
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 9 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Źródła światła | Wymienne |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Objętość opakowania | 9.56 dm³ |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 66.4 cm |
| Szerokość opakowania | 12 cm |
| Długość opakowania | 12 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Typ źródła światła | E27 |
| PCN | 9405199000 |