Natynkowe - LVM POWER SUPPLY KIT
The Symbol : 10597
The Availability Of : Średnia dostępność 44 opak
Price: 114.55
Price: 114.55
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum excl VAT 0,00 €
Sum incl VAT 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 10597
The Availability Of : Średnia dostępność 44 opak
Price: 114.55
Price: 114.55
| Specyfikacja | |
| Szerkość | 5.5 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dodatkowy I | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Czarny |
| IP | IP20 |
| Ilość opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 12 cm |
| Szerokość opakowania | 12 cm |
| Długość opakowania | 12 cm |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wysokość podsufitki | 8 cm |
| Szerokość podsufitki | 5.5 cm |
| PCN | 9405990000 |
| Objętość opakowania | 1.70 dm³ |